reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link EAP650

TP-Link’ten işyerlerini hedef alan Wi-Fi 6’lı erişim noktaları

TP-Link kurumsal erişim noktaları ailesine yeni üyeler ekledi. TP-Link EAP650 olarak adlandırılan seri ince ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Her yere kolayca monte edilebilen cihazlar aynı zamanda güçlü özellikleri de bünyesinde barındırıyor. EAP650 ve EAP653, otel, okul, AVM, öğrenci yurtları gibi yerler için özel geliştirilmiş durumda. Wi-Fi 6 teknolojisine sahip olan erişim noktaları, çok hızlı kablosuz bağlantı (toplamda 2.967 Mbps) sunuyor ve Wi-Fi ağını çok daha verimli hale getiriyor. TP-Link’in Omada Mesh teknolojisine de sahip TP-Link EAP650 ve EAP653 ile video akışları kesilmeden, canlı konferanslar bölünmeden ortam içinde dolaşmak mümkün. Omada Mesh teknolojisi, işletmelere erişim noktalarının montajı sırasında daha az kablolama yapma avantajı da sağlıyor. Erişim noktaları kablo gerekmeksizin Mesh teknolojisi üzerinden birbirine bağlanıyor. Bulut destekli Omada SDN veya ücretsiz Omada yönetim yazılımıyla tek bir cihazdan tüm erişim noktalarının yönetimi mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link EAP650 ve EAP653 modellerinin Türkiye fiyatları belli mi?

Bağlı cihazların güvenliğini de sağlayan EAP650 serisi elektrik bağlantısı olmayan yerlerde Ethernet üzerinden güç alarak çalışabiliyor. Cihazların Türkiye’deki satış fiyatları ise henüz paylaşılmadı. Erişim noktalarının fiyatları açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın