reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link EAP610-Outdoor

Wi-Fi 6’lı ve Mesh destekli dış mekan ağ ürünü: TP-Link EAP610-Outdoor

TP-Link, Wi-Fi 6 teknolojisine sahip dış mekan erişim noktasını satışa sunuyor. TP-Link EAP610-Outdoor açık alanda çok geniş mesafelere Wi-Fi sinyallerini güçlü olarak iletebiliyor.

Cihaz otel, kafe ve okul gibi geniş alana sahip yerlere hitap ediyor. Dış mekana yönelik geliştirilen cihaz, TP-Link’in Omada serisi içinde yer alıyor.

EAP610-Outdoor, Omada Wi-Fi 5 teknolojisine göre bağlantı hızlarını yüzde 52 artırıyor. Cihaz çift kanal desteği ile iki kanalda toplam 1.8 Gbps kablosuz hızlara ulaşıyor. Cihazda bununla birlikte akıllı sinyal özelliği de bulunuyor. Akıllı sinyal özelliği sayesinde ağa bağlanan cihazlara göre sinyaller yönlendiriliyor. Erişim noktası bant seçimini de otomatik yapıyor. EAP610-Outdoor, OFDMA ve MU-MIMO teknolojilerine de destek veriyor. Bu özellik geniş açık alanlarda çok sayıda cihaza eşzamanlı olarak bağlantı olanağı anlamına geliyor. Cihazda bununla birlikte Mesh teknolojisi de mevcut. Bu sayede Omada Mesh çözümleriyle birlikte Mesh ağı oluşturuluyor. Kablosuz olarak Omada erişim noktaları birbirleriyle eşleşiyor ve ağ genişletiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link EAP610-Outdoor kurulum kolaylığı da sağlıyor

En zorlu dış ortam koşullarına uygun olarak geliştirilen EAP610-Outdoor, özel montaj kitleri sayesinde her yere kolayca kurulabiliyor. Aynı zamanda PoE özelliğine de sahip olan cihazlar, elektrik hattı olmayan yerlerde çalıştırılabiliyor. Bu ay itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak cihazın fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept