reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

Açık alanlar için hızlı Wi-Fi çözümü: TP-Link EAP225-Outdoor

TP-Link, dış mekan erişim noktası ailesine yeni bir üye daha ekledi. EAP225-Outdoor model adına sahip olan ürün Türkiye’de satışa sunuldu.

Her tür hava koşuluna uygun bir yapıya sahip olan cihaz, 1.200 Mbps Wi-Fi hızı sunuyor. Çift bant desteğiyle gelen cihazda MU-MIMO teknolojisi bulunuyor. TP-Link’in birçok erişim noktasını tek bir PC’den kolayca yönetmeyi sağlayan Omada Kontrol Yazılımı ücretsiz olarak ürünle birlikte sunuluyor. Bu sayede küçük ve orta ölçekli işletmeler, tek bir PC’den yüzlerce erişim noktasını yönetebiliyor; Konuk Portalı oluşturup kimlik doğrulama yöntemleri geliştirebiliyor; Facebook ve SMS doğrulama desteği ile işletmeyi güvenlikli hale getirip güçlendirebiliyor.

EAP225-Outdoor, görünümü, güç seçenekleri ve kurulum yöntemleri ile hem iç hem dış mekanlarda farklı senaryolara uyum sağlayabiliyor. Ayrılabilir iki adet çok yönlü antene sahip olan ürüne özel taleplerde başka antenler de eklenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link EAP225-Outdoor’un satış fiyatı ne kadar?

5 GHz bandında 200 metrenin üzerinde, 2.4 GHz bandında ise 300 metre ve üzerinde sabit kablosuz kapsama alanı sağlayan EAP225-Outdoor, hava geçirmez özel muhafazası ile IP65 olarak anılan testlerden geçen, zorlu dış mekan koşullarına dayanıklı bir ürün. EAP225-Outdoor’un tavsiye edilen satış fiyatı 126 dolar.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm