reklamı kapat

POPÜLER

Mercusys MW306R

Mercusys MW306R

Mercusys MW302R

Mercusys MW302R

Mercusys MR20

Mercusys MR20

Mercusys’ten uygun fiyata hepsi bir arada yönlendiriciler

Mercusys hepsi bir arada yönlendiricilerini satışa sundu. Yeni cihazlar yönlendirici modu haricinde menzil genişletici ve erişim noktası modlarını bünyesinde barındırıyor.

Mercusys’in yeni yönlendiricileri, hepsi bir arada özelliğiyle geliyor. MR20 modeli toplamda 750 Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor. Cihazda yüksek kazançlı iki adet anten yer alıyor. Bu sayede geniş kapsama alanı sunan cihaz kolay kuruluma ve ebeveyn denetimlerine sahip. Cihazın fiyatı ise 27 dolar. Mercusys’in hepsi bir arada özellikli diğer yönlendirici modeli ise MW306R. Hem yönlendirici hem erişim noktası hem de menzil genişletici özelliğine sahip olan cihaz, 300 Mbps kablosuz hıza sahip. MW306R’nin, akıllı ebeveyn denetimi, IPTV, IPv6 gibi özellikleri de bulunuyor. Cihazın fiyatı ise 19 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bütçe dostu yönlendirici arayanlara: Mercusys MW302R

Tek kutuda çok işleve sahip üçüncü yönlendirici modeli ise  MW302R. Bir önceki model gibi bu cihaz da N standardında ve 300 Mbps kablosuz hız sunuyor. Fiyat/performans odaklı yönlendirici satın almayı düşünenleri hedef alan yönlendiricide ebeveyn denetimi ve IPv6 gibi özellikler de mevcut. Kurulumu da basit olan cihazın fiyatı ise 18 dolar. Paylaşılan fiyatlara bakılırsa yönlendiricilerin fiyatları gayet makul görünüyor. Uygun fiyata yönlendirici satın almayı düşünüyorsanız Mercusys’in bütçe dostu çözümlerini satın alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın