reklamı kapat

POPÜLER

Mercusys MR70X

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Wi-Fi 6’lı yönlendirici: Mercusys MR70X

TP-Link’in bütçe dostu ağ markası Mercusys, Wi-Fi 6 destekli yönlendirisini Türkiye’de satışa sundu.Mercusys MR70X isimli yönlendirici, Wi-Fi 6 sayesinde daha yüksek hız, geniş kapsama alanı ve daha çok cihaza destek sunuyor.

Wi-Fi’a çok sayıda cihazın bağlandığı ev veya küçük ofislere hitap eden cihaz çift kanal desteğine de sahip. Router toplamda 1.800 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Wi-Fi 5’e (802.11ac) göre 1.5 kat daha hız sunan cihaz, bu sayede yüksek hız gerektiren tüm uygulamaları eşzamalı olarak sorunsuzca çalıştırabiliyor. MU-MIMO teknolojisi sayesinde ağ verimliliği de artıyor.

Dört adeti anteni bünyesinde barındıran MR70X, Wi-Fi sinyallerini güçlü bir şekilde geniş alanlara ulaştırabiliyor. Cihaz hüzmeleme (beamforming) teknolojisi sayesinde sinyalleri ağa bağlanan cihazlara doğru yönlendirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercusys MR70X, akıllı bağlantı özelliğine de sahip. Yönlendirici, 2.4 ve 5 GHz bantlarını tek bir Wi-Fi SSID’de birleştiriyor. Ağa bağlanan cihazlar daha güçlü bir sinyal ve yüksek hıza sahip olan en iyi bandı akıllıca seçiyor. Mercusys’in yeni Wi-Fi 6 teknolojili router’ı güçlü güvenlik özellikleriyle donatılmış durumda.

Mercusys MR70X Türkiye fiyatı ne kadar?

WPA3 güvenlik standardına sahip olan cihaz böylece ağın dış tehditlere karşı daha iyi korunmasını sağlıyor. Ebeveyn kontrolü, misafir ağı, VPN desteği gibi özelliklere de sahip olan cihaz ile güçlü ve güvenli bir ağ oluşturuluyor. Yönlendiricinin Türkiye’deki fiyatı ise 500 TL.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti