reklamı kapat

POPÜLER

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Grand Theft Auto: The Trilogy için oyun içi görüntüler sızdı (Video)

Rockstar tarafından resmi olarak duyurulan Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketi için görüntüler sızdı.

Biliyorsunuz Grand Theft Auto yani GTA serisinin efsane oyunları “remaster” edilmiş yani yenilenmiş halleriyle hayatımıza bir kez daha giriş yapacak. Oyuncuları fazlasıyla sevindiren “The Trilogy – The Definitive Edition” paketi, tam olarak efsane GTA3, Vice City ve San Andreas oyunlarını geleceğe taşıyacak.

Bu çok merak edilen paket 11 Kasım tarihinde satışa sunulacak ve yurt dışı için 60 dolarlık bir fiyattan elde edilebilecek. Paketin Türkiye fiyatı ise 529 TL olacak.

The Trilogy – The Definitive Edition 11 Kasım tarihinde tam olarak PlayStation, Xbox, PC ve Switch için oynanabilir hale gelecek. 2022’nin ilk yarısında ise paketi iOS ve Android tarafında yani mobilde göreceğiz.

Peki oyunlar nasıl görünüyor? İşte bunun cevaplarını veren oyun içi gerçek videolar erkenden sızdırıldı:

Gameplay from GTATrilogy

Oyun içi görüntüler beklentileri genel olarak karşılıyor ve firmanın iyi bir işe imza attığını gözler önüne seriyor. Oyunların bir “remake” olmadığını özellikle belirtelim. Bu açıdan yapılan modernleştirme yeterli duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition dikkat çekerken, GTA 6 çalışmaları da sürüyor

Halen çok ama çok uzakta olan GTA 6, yine de aktif olarak geliştiriliyor ve farklı yapıda tasarlanıyor. Yapımın diğer benzerlerinden farklı olarak zaman içinde genişleyebilir yapıda olacağı iddia ediliyor.

Buna göre oyun başta nispeten ufak bir harita ile çıkacak, daha sonra yeni haritalar eklenerek oyun dünyası büyütülecek. Bu sayede GTA 6, GTA 5’ten çok daha uzun süre hayatımızda kalacak.

Hepsine ek olarak yakında GTA 5’in yeni nesil konsol yaması da çıkacak. Evet, halen bilmeyenler için GTA 5 yeni nesil konsollara da taşınacak.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi