reklamı kapat

POPÜLER

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition pahalı çıkacak

Rockstar tarafından resmi olarak duyurulan Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketi hiç ucuz olmayacak.

Biliyorsunuz Grand Theft Auto yani GTA serisinin efsane oyunları “remaster” edilmiş yani yenilenmiş halleriyle hayatımıza bir kez daha giriş yapacak.

Özellikle belirli bir yaşın üzerindeki oyuncuları fazlasıyla sevindiren “The Trilogy – The Definitive Edition” paketi, tam olarak efsane GTA3, Vice City ve San Andreas oyunlarını geleceğe taşıyacak.

Ancak bu gelecek ortaya çıktığı kadarıyla yeni nesil konsollarda 70 euro, eski nesil konsollarda ise 60 euro seviyesinde olacak. Bunun üzerinden paket Türkiye’de yüksek ihtimalle 900 TL’ye yaklaşacak. Oyunlar eski olduğundan fiyatların düşük olması bekleniyordu ancak Rockstar bu yolu seçmedi.

The Trilogy – The Definitive Edition yıl sonunda PlayStation, Xbox, PC ve Switch için oynanabilir hale gelecek. 2022’nin ilk yarısında ise paketi iOS ve Android tarafında yani mobilde göreceğiz. Çok merak uyandıran Remastered Trilogy, bildiğimiz kadarıyla Unreal Engine kullanılarak gelece taşınıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition dikkat çekerken, GTA 6 çalışmaları da sürüyor

Halen çok ama çok uzakta olan GTA 6, yine de aktif olarak geliştiriliyor ve farklı yapıda tasarlanıyor. Yapımın diğer benzerlerinden farklı olarak zaman içinde genişleyebilir yapıda olacağı iddia ediliyor.

Buna göre oyun başta nispeten ufak bir harita ile çıkacak, daha sonra yeni haritalar eklenerek oyun dünyası büyütülecek. Bu sayede GTA 6, GTA 5’ten çok daha uzun süre hayatımızda kalacak.

Hepsine ek olarak yakında GTA 5’in yeni nesil konsol yaması da çıkacak. Evet, halen bilmeyenler için GTA 5 yeni nesil konsollara da taşınacak.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi