reklamı kapat

POPÜLER

Grand Theft Auto VI LOG Tasarım

Grand Theft Auto VI için çok sayıda yeni detay verildi

Rockstar tarafından yeni Grand Theft Auto oyunu geliyor. Peki Grand Theft Auto VI neler sunacak? İlk sağlam detaylar geldi;

Rockstar, geçtiğimiz aylarda Twitter’dan bir paylaşım yapmış ve bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerinde aktif olarak çalıştıklarını ilk defa doğrulamıştı. Halen Grand Theft Auto VI adını taşıması beklenen oyun için bir ekran görüntüsü ya da çıkış verilmedi. Bazı tahminlere göre 2024 içerisinde karşımıza çıkarılacak oyun, bugün Jason Schreier tarafından aktarılan önemli detaylar ile ses getirdi. Şirket içerisindeki çalışma ortamında yapılan önemli değişimler ve pandemi nedeniyle geliştirme sürecinin beklenenden daha yavaş ilerlediği aktarılan oyunda, GTA tarihinde ilk defa oynanabilir bir Latin kökenli kadın karakter olacak. Söylendiği kadarıyla yapımda Bonnie & Clyde efsanesinden esinlenilerek iki farklı ana karakter olacak. Aralarında bir duygusal bağ olması beklenen kadın ve erken karakterlerin etrafına kurulan aksiyon dolu olacak senaryo, söylendiği kadarıyla Miami ve çevresinde işlenecek.

Şirket içerisinde “Projekt Americas” olarak geçtiği aktarılan yapımda, devasa bir haritanın olduğu aktarılıyor. Daha önce ortaya atılan iddialara göre yeni oyun, diğer sürümlerden farklı olarak zaman içinde genişleyebilir bir yapıda olacak. Buna göre oyun dünyası çıkış sonrasında eklenecek yeni haritalar ile gittikçe büyütülecek. Bu sefer özellikle çok fazla girilebilir iç mekân üzerine odaklandığı aktarılan firma, GTA 6 ile elbette büyük bir online dünya da yaratacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Grand Theft Auto serisi için en son çıkan “The Trilogy – The Definitive Edition” paketi olmuştu. Bu paket tam olarak efsane GTA3, Vice City ve San Andreas oyunlarını geleceğe taşımıştı. Bu oyunların grafikleri pek fazla beğenilmedi ancak yine de Rockstar bu yapımlardan ciddi şekilde satış yaptı. Not: Görsel temsilidir.

Grand Theft Auto VI detayları yanında bu da ilginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı