reklamı kapat

POPÜLER

GTA 6 GTA VI

İlk GTA VI (GTA 6) fragmanı yayınlandı [Video]

 - Güncelleme: 05 Aralık 2023 08:38

Merakla beklenen GTA VI (GTA 6) için ilk resmi fragman sonunda karşımızda yer alıyor. Oyun maalesef 2024 değil 2025 yılında geliyor.

Vice City’ye geri döneceğimiz GTA VI (GTA 6) için 2025 yılındaki çıkış, tahmin edildiği gibi ilk olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X ile Xbox Series S oyun konsolları için yapılacak. Yani oyun 2025 yılında PC’ye gelmeyecek. Bunu daha önce de yapan Rockstar Games (GTA V önce konsola daha sonra PC’ye çıkmıştı. Firma bu sayede oyunu birçok kişiye iki defa satmayı başardı.), oyunu PC’ye yüksek ihtimalle 2026’nın başında getirecek. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz iki ana karakteri merkeze alan yeni oyunda, “Bonnie and Clyde” tarzı, aksiyonu oldukça bol bir işleyiş karşımıza çıkacak. Resmi olarak “Grand Theft Auto VI, Grand Theft Auto serisinin şimdiye kadarki en büyük ve en sürükleyici evriminde Vice City’nin neon ışıklı sokaklarına ve ötesine ev sahipliği yapan Leonida eyaletine gidiyor.” açıklaması yapılan oyun, sürpriz olmayacağı üzere oldukça iyi görünen grafiklere sahip ve firma tarafından “Sürükleyici yapıdaki hikaye odaklı açık dünya deneyiminde sınırları zorlayacak” cümlesiyle de öne çıkarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Serinin en son oyunu olan GTA V ile bugüne kadar 190 milyondan fazla sattıklarını aktaran Rockstar Games, aslında bu ilk fragmanı bugün saat 17:00 itibarıyla yayınlayacaktı. Ancak sabaha karşı bir sızıntı yapıldı ve bu yüzden firma ilk tanıtım videosunu erkenden yayınlamak zorunda kaldı. Buna elbette oyuncular pek fazla üzülmedi, yeni macera için ilk büyük adım sonunda atıldı.

GTA VI (GTA 6) fragmanı yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER