reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Tab M10

Bütçe dostu Lenovo Tab M10 (3. nesil) tablet için yeni avantajlı fiyat [Aralık 2023]

Lenovo Tab M10 3.nesil tablet için bir indirim kampanyası yapıldı. Giriş seviyesine konumlanan tablette Unisoc T610 işlemcisi ve 4 GB RAM yer alıyor. Dahili depolama kapasitesi 64 GB olan tablette micsroSD kart desteği de yer alıyor. Bu sayede hafızası da artırılabilen tablette Full HD çözünürlüklü 10,1 inç ekran bulunuyor.

Arka tarafında 8 megapiksellik kameranın yer aldığı telefonun ön tarafında 8 megapiksellik kamera var. Android 12 yüklü gelen tabletin pil kapasitesi ise 5.000 mAh. 2 yıl garanti süresiyle gelen tablet ince ve hafif tasarımıyla da öne çıkıyor.  Lenovo’nun tableti çocukların da günlük hayatlarında kullanabilecekleri bir tablet modeli. Google Kids Space adı verilen çocuk moduyla gelen tablette bu sayede ebeveynler çocuklarının izledikleri içerikleri ne kadar izlediklerini kolay bir şekilde kontrol edebiliyor. Google Kids Space’in kullanabilmesi için ilk başta ebeveynlerin kendi mail adresleriyle uygulamaya giriş yapması ve sonrasında çocukları için bir hesap oluşturması gerekiyor. Çocuklar için bir mail hesabının oluşturulmasıyla uygulamaya giriş yapılabiliyor. Çocukların kendi avatarlarını hazırlamalarına imkan tanıyan uygulama oyun, kitap ve video önerilerinde bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Tab M10 3. nesil tabletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Tabletin kampanyalı fiyatı ise 4.799 TL. Piyasadan daha uygun fiyata temin edilebilen tablet kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Kullanıcılar kredi kartlarıyla ayda 847 TL (6 ay) ödeyerek de tablete sahip olabiliyor.
lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın