reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Tab M10 Plus

2K ekranlı Lenovo Tab M10 Plus tablet için yeni indirim ve hediye fırsatı [Ocak 2024]

Lenovo Tab M10 Plus tablet için yeni bir kampanya duyuruldu. Dahili depolama kapasitesi 128 GB olan tablet gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 680 işlemcisinden alıyor.

Lenovo Tab M10 Plus modelinde bu işlemciye 4 GB RAM eşlik ediyor. Koruyucu kılıf hediyesiyle gelen tablet yüksek çözünürlük sunan ekranıyla öne çıkıyor. Tablette 2K çözünürlüklü 10,61 inç ekran kullanılıyor. Android 12 yüklü gelen tablet hafif ve ince gövdesiyle öne çıkıyor. Metal bir malzemenin kullanıldığı tablet bu sayede premium bir havaya kavuşuyor. Malzeme kalitesiyle birlikte tablette ince ekran çerçeveleri yer alıyor. İnce ekran çerçeveleri sayesinde daha iyi bir ekran deneyimi sunuluyor. Tabletin iki tarafında hoparlör ızgaralarının bulunması stereo deneyime imkan sağlıyor. Lenovo’nun tableti öğrenciler ve günlük hayatta çok fazla performansa ihtiyaç duymayan kişiler haricinde çocukların da günlük hayatlarında kullanabilecekleri bir tablet modeli. Google Kids Space adı verilen çocuk moduyla gelen tablette bu sayede ebeveynler çocuklarının izledikleri içerikleri ne kadar izlediklerini kolay bir şekilde kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Tab M10 Plus tabletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Google Kids Space’in kullanabilmesi için ilk başta ebeveynlerin kendi mail adresleriyle uygulamaya giriş yapması ve sonrasında çocukları için bir hesap oluşturması gerekiyor. Piyasada 7.499 TL‘ye satılan tablet yeni yapılan bir indirimle şu anda 7.159 TL‘ye temin edilebiliyor. Kullanıcılar tableti kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER