reklamı kapat

POPÜLER

GTA 6 GTA VI

GTA VI (GTA 6) fragmanı gerçek hayata uyarlandı

Merakla beklenen GTA VI (GTA 6) için bu sefer hazırlanan bir gerçek hayata uyarlama videosu dikkat çekmeyi başardı.

ANDREW LEVITT isimli YouTube kanalı tarafından paylaşılan, “GTA VI Fragmanı Gerçek Hayatta” başlıklı video, orijinal fragmanın ilham aldığı gerçek görüntüleri ve fazlasını kullanarak ilginç bir içerik ortaya koyuyor. Direkt olarak burada izleyebileceğiniz video, şimdiye kadar 150 bine yakın izlenme ve 1.100’den fazla yorum almış durumda. Birçok kişi GTA VI (GTA 6) için çıkışın 2025’in sonunda yapılacağını düşünüyor ancak firmanın bir finansal raporu oyunun 2025’in ilk çeyreğinde çıkacağına işaret ediyor. Take-Two’nun 31 Mart’ta sona erecek 2025 mali yılına ilişkin finansal beklentisi, ortaya çıktığı kadarıyla tam 8 milyar dolar seviyesinde ve şirketin elinde bu geliri yeni GTA haricinde sağlayacak bir oyun bulunmuyor. Elbette planlar değişebilir ancak firma üzerinde uzun zamandır çalıştığı oyunu şimdilik 2025’in başında çıkarmayı planlıyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlamak adına Vice City’ye geri döneceğimiz GTA VI (GTA 6) oyunu ilk olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X ile Xbox Series S oyun konsollarına gelecek. Yani oyun çok yüksek ihtimalle 2025 yılında PC’ye gelmeyecek. Bunu daha önce de yapan Rockstar Games (GTA V önce konsola daha sonra PC’ye çıkmıştı. Firma bu sayede oyunu birçok kişiye iki defa satmayı başardı.), oyunu PC’ye yüksek ihtimalle 2026’nın başında getirecek. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz iki ana karakteri merkeze alan yeni oyunda, “Bonnie and Clyde” tarzı, aksiyonu oldukça bol bir işleyiş karşımıza çıkacak.

Resmi olarak “Grand Theft Auto VI, Grand Theft Auto serisinin şimdiye kadarki en büyük ve en sürükleyici evriminde Vice City’nin neon ışıklı sokaklarına ve ötesine ev sahipliği yapan Leonida eyaletine gidiyor.” açıklaması yapılan oyun, sürpriz olmayacağı üzere oldukça iyi görünen grafiklere sahip ve firma tarafından “Sürükleyici yapıdaki hikaye odaklı açık dünya deneyiminde sınırları zorlayacak” cümlesiyle de öne çıkarılıyor.

GTA VI (GTA 6) yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER