reklamı kapat

POPÜLER

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition duyuruldu

Rockstar resmi olarak beklenen Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketini duyurdu. Efsaneler geriye geliyor.

Grand Theft Auto yani GTA serisinin efsane oyunları “remaster” edilmiş yani yenilenmiş halleriyle hayatımıza bir kez daha giriş yapacak.

Özellikle belirli bir yaşın üzerindeki oyuncuları fazlasıyla sevindiren “The Trilogy – The Definitive Edition” paketi, tam olarak efsane GTA3, Vice City ve San Andreas oyunlarını geleceğe taşıyacak.

Açıklamaya göre The Trilogy – The Definitive Edition yıl sonunda PlayStation, Xbox, PC ve Switch için oynanabilir hale gelecek. 2022’nin ilk yarısında ise paketi iOS ve Android tarafında yani mobilde göreceğiz.

Burada özellikle mobil çıkışa sevinenler bulunuyor. Biliyorsunuz güncel akıllı telefonlar özel bu yeni sürümleri de oynatabilecek güçteler. Bu açıdan çok merak uyandıran Remastered Trilogy, bildiğimiz kadarıyla Unreal Engine kullanılarak çok daha iyi hale getiriliyorlar.

GTA3, Vice City ve San Andreas, firmanın en önemli yapımları arasında yer alıyor. Yeni neslin bu yapımlara bu şekilde yeniden şans verecek olması da gerçekten güzel görünüyor. Aynı şekilde oyunları zamanında oynamış olanlar da Remastered Trilogy için heyecanlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition dikkat çekerken, GTA 6 çalışmaları da sürüyor

Gelen bilgilere göre halen çok ama çok uzakta olan GTA 6, yine de aktif olarak geliştiriliyor. Yapımın diğer benzerlerinden farklı olarak zaman içinde genişleyebilir yapıda olacağı iddia ediliyor.

Buna göre oyun başta nispeten ufak bir harita ile çıkacak, daha sonra yeni haritalar eklenerek oyun dünyası büyütülecek. Bu sayede GTA 6, GTA 5’ten çok daha uzun süre hayatımızda kalacak.

Hepsine ek olarak yakında GTA 5’in yeni nesil konsol yaması da çıkacak. Evet, halen bilmeyenler için GTA 5 yeni nesil konsollara da taşınacak.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi