reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli scooter Scooterson Rolley

Geniş lastikli elektrikli scooter Rolley, Indiegogo’da satışa çıktı

Elektrikli scooter pazarının dikkat çeken modellerinden Scooterson Rolley, son haliyle Indiegogo’da satışa çıktı. İşte detaylar;

Hatırlayanlar olacaktır çok uzun süre önce tanıtılan Scooterson Rolley, özellikle lastikleriyle dikkat çekmeyi başarmıştı. Oldukça geniş olan lastikler, scooter’ı hemen her zemine uygun hale getiriyordu. Daha sonra model için tasarım güncellenmiş ve yeni sürüm sayfada gördüğünüz forma bürünmüştü.

İşte bu sürüm kısa süre önce Indiegogo’ya girdi ve burada büyük bir başarı elde etti. Model 10 bin dolarlık hedefi kısa sürede tam 220 bin dolara taşıdı. Scooter için belirlenen en düşük bağış miktarı ise 2.390 dolar oldu.

Teknik olarak baktığımız zaman model 750W gücündeki 80 Nm tork üreten elektrik motoruyla ABD’de 32 km/s, Avrupa’da ise yasal limitler nedeniyle 25 km/s hıza çıkabiliyor.

750 Wh çıkarılabilir pil paketiyle kullanıma da bağlı olarak yaklaşık 48 km menzil getiren Scooterson Rolley, gelişmiş bir akıllı telefon uygulamasına sahip.

Burada elektrikli scooter hakkında her detay öğrenilebiliyor, scooter iPhone üstünde Face ID ile kilitlenebiliyor. Modelin LTE bağlantılı sürümü de bulunuyor.

elektrikli scooter Scooterson Rolley
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scooterson Rolley, elektrikli scooter pazarında ses getiren bir seçenek oldu

Disk frenler ile donatılan model, aktarıldığı kadarıyla bağış ile satın alanlara 2022’nin mart ayında gönderilmeye başlanacak. Ürünün aracı isimler aracılığıyla ileride Türkiye’de de satılmasını umut ediyoruz.

Modelin ilk sürümü böyle görünüyordu: