reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit akıllı saat

Huawei Watch Fit akıllı saatin yenisi geliyor; işte ilk detaylar

Türkiye’de satılan Huawei Watch Fit akıllı saat modelinin yenisi ortaya çıktı. “Watch Fit Elegant Edition” ortaya çıkmış durumda.

Kısa süre önce Huawei’den yeni bir Watch Fit akıllı saat geliyor açıklaması gündem olmuştu. İşte bu saatin Huawei Watch Fit Elegant Edition olduğu aktarıldı. Nisan ayında gelecek akıllı saatin, sızan görsele bakılırsa yukarıdakine benzer bir tasarımı bulunuyor. İki farklı renkte gelecek metal gövdeli saat, söylendiği kadarıyla yine dikdörtgen yapıda ve daha kaliteli bir kayış kullanıyor. 138 dolar ya da 153 dolar arasında bir fiyata satılacak gibi görünen Watch Fit Elegant Edition, biraz daha şık görünmesi dışında teknik olarak hiçbir fark taşımayacak gibi duruyor. Modelin yakında iyice detaylanmasını bekliyoruz. Bu arada firmadan nisan ayında Band 6 serisi akıllı bileklikler, amiral gemisi tablet ve P50 serisi de gelecek. Bu modellerden hangisinin Türkiye’ye geleceğini ise zaman gösterecek.

Huawei Watch Fit akıllı saat için detaylar şöyleydi

Huawei Watch Fit akıllı saat, hazırlanan özel bir resmi sayfa üzerinden Türkiye’de 899 TL‘den satışa sunulmuştu. Birçok farklı gövde ve kayış renk seçeneği bulunan saat, teknik olarak hatırlamak adına 1,64 inç 456×280 piksel AMOLED ekrana, nabız sensörüne, GPS‘e ve 10 güne kadar pil ömrüne sahip. Bunun yoğun kullanımda 7 güne, GPS açıkken ise 12 saate düştüğü aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tam gövde boyutu 46x30x10.7 mm olan Watch Fit, her zaman açık ekran özelliğiyle de geliyor. Yan tarafında tek bir fiziksel buton yer alan model, tahmin edebileceğiniz üzere gelişmiş aktivite takibi yapıyor ve birçok sporu otomatik olarak algılayabiliyor. Gövdesi belirli bir derinliğe kadar su geçirmeyen ürün, uyku takibi yeteneğine de sahip.

İlginizi Çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video