reklamı kapat

POPÜLER

Şimdi de başka efsane; 2019 Suzuki Jimny’i Mercedes G-Class’a çevirin

Japonya merkezli DAMD ekibinin 2019 Suzuki Jimny için geliştirdiği ikinci gövde kitiyle, işler bu kez G-Class’a doğru kayıyor.

LOG takipçilerine yönelttiğimiz anket doğrultusunda 2019 Suzuki Jimny için büyük bir beklenti oluştuğunu görebiliyoruz. Yeni jenerasyonuyla birlikte tasarım bazında da çok beğenilen bu küçük canavar için geride bıraktığımız gün çok dikkat çekici bir modifikasyonu değerlendirdik. Japonya merkezli DAMD ekibi tarafından geliştirilen özel bir gövde kitiyle Land Rover Defender karakterine bürünen Jimny özelindeki bu proje de, en az ilk tanıtım günlerindeki popülerliği kadar LOG takipçileri tarafından ilgiyle karşılandı. Önümüzdeki yıl itibarıyla Japonya’da satışa sunulacağını öğrendiğimiz Defender paketinin beğenenlere bir diğer ilham verici projeyi daha karşılaşıyoruz. Bu seferki değişimin merkezindeyse Mercedes G-Class var.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyatı belli değil

Jimny Litte G” adı verilen paketle birlikte paylaşışan fotoğraflara baktığımızda, Defender’dan daha gerçekçi bir formun elde edildiğini söyleyebiliriz. Her ne kadar ana hatlarıyla ızgara, tampon, lastik ve jant gibi temel gövde değişimleri üzerine kurulsa da, Jimny’nin yapısının bu projeye daha yatkın oluşu göze çarpıyor. Sadece Japon’ya pazarında satışa sunulmasını beklediğimiz Mercedes G-Class gövde kitinin fiyat bilgisi de henüz paylaşılmış değil. DAMD ekibinin resmi sitesi üzerinden ön sipariş niteliğinde bir form doldurmaksa şu an değerlendirilebilecek seçenekler arasında.