reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F ile gelen önemli yenilik

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F ile gelen önemli yenilik

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, adım adım gerçeğe dönüşmeye yaklaşıyor. Firma bu yenilikçi model ile önemli de bir yenilik getiriyor.

1.750 dolar fiyat etiketi, iki farklı renk seçeneği ve 512 GB dahili depolama ile gelen katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, söylendiği kadarıyla Bixby 3.0 ile karşımıza çıkacak. Bixby 2.0’ın üstüne gelecek yeni sürümü ilk olarak katlanabilir modeline ayıran firma, dijital asistanın yeni sürümünü katlanabilir donanım altyapısı üzerine kuracak gibi görünüyor. Yeni modele özgü birçok özellikle geleceği belirtilen sürüm, elbette diğer Samsung marka telefonlara da getirilecek. Çıktığı günden bu yana istenileni / bekleneni vermeyen asistan, sürekli olarak geliştiriliyor. Üçüncü parti geliştiricilere de açılacak asistan, kullanıcılar arasında çok fazla beğenilmiyor. Hatta firmadan telefon alan çoğu kişi ilk olarak fiziksel Bixby butonunu kapatmak için yollar arıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, ekranıyla öne çıkan bir model

Tekrar hatırlamak adına Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. 4,6 inç ekran gövdenin dışında yer alıyor. 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu belirtiliyor.

İlgili Video

İşte bu beklenen modelin resmen gösterilen prototip hali