reklamı kapat

POPÜLER

Agents of SHIELD 7. sezon bölümlerinden ilk fotoğraf

Disney+’ın Marvel dizileri dışında ayakta kalan son isimlerden Agents of SHIELD 7. sezon bölümlerinden ilk kareyi yayınladı.

Disney+’ın duyurulması ve ardından Marvel dizilerinin bir bir iptal edilmesi zincirinden kurtulmayı kısa süreliğine başaran Agents of SHIELD 7. sezon bölümleriyle ne yazık ki hayranlara veda etmeye hazırlanıyor. Bu sezonla beraber final yapacak olan dizi, en azından Netflix yapımlarından farklı olarak ani bir finalle karşılaşmıyor. Böylece yapım hayranlara daha düzgün bir veda edebilecek. Yeni sezon ise dizinin zaman yolculuğu elementini sonuna kadar kullanmaya hazırlanıyor. 6. sezonda ekibin bir kısmının geçmişte kalmasının ardından 7. sezon da bizi 1930’larda karşılayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Agents of SHIELD 7. sezon

Agents of SHIELD 7. sezon için yayınlanan ilk fotoğraf

6. sezonda ekibin en azından bir kısmının 1930’larda kaldığı zaten biliniyordu. Diziden paylaşılan ilk kare de bize aslında bunu gösteriyor. Neler olduğu konusunda ne yazık ki pek ipucu vermeyen fotoğrafta zamanın New York sokaklarında yürüyen karakterler arasında Daisy Johnson/Quake (Chloe Bennet), Alphonso Mackenzie (Henry Simmons), Deke Shaw (Jeff Ward) ve Phil Coulson (Clark Gregg) yer alıyor.

7. sezonun birinci sezondan bu yana diziyi takip eden hayranları hayli memnun edeceği ve keyifli bir final yapacağı da geçmişte yapılan açıklamalar arasındaydı. Bu yüzden hayranlar yeni sezonu ayrı bir sabırsızlıkla bekliyor. Final sezonunun ise izleyicilerle buluşmasına biraz daha var. Şimdilik net bir tarih açıklanmış değil ancak dizi 2020 yazında son bölümlerini ABC’de yayınlanacak. Öte yandan Marvel hayranları için bu bir son değil elbette. Disney+ yeni projeleriyle önümüzdeki dönemlerde hayranlara sinematik evrene bağlı içerikler sunacak.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası