reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli

Hobbs & Shaw yönetmeninin Hızlı ve Öfkeli dizisi isteği

Hobbs & Shaw filminin yönetmenliğini üstlenen David Leitch, Hızlı ve Öfkeli dünyasının televizyona taşınması gerektiğini düşünüyor. Yönetmen bu konuda John Wick ile benzer bir yol izlenebileceğini düşünüyor.

John Wick sayesinde büyük başarı elde eden ardından da Hobbs & Shaw‘ın yönetmenliğini üstlenen David Leitch, Fast and Furious bağlantılı açıklamalarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Başarılı isim geçtiğimiz günlerde ScreenRant‘in kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda dikkat çekici sorulara yanıt verdi. Bunlardan biri de Hızlı ve Öfkeli’nin dünyasında geçecek bir dizi projesiydi. Kendisine yöneltilen soruyu yanıtlayan başarılı yönetmen Hızlı ve Öfkeli’nin John Wick’e benzer bir dizi projesiyle dünyayı genişletebileceğini düşünüyor.

Hızlı ve Öfkeli dizisi talebi

Rob Keyes: John Wick’in dünyasında geçen bir dizi için çalıştığınızı biliyorum. Sence benzer bir dizi projesi Hızlı ve Öfkeli’nin dünyasında da mümkün olabilir mi?

David Leitch: Evet! Bence kesinlikle bu alana bakılması gerekiyor. Hızlı ve Öfkeli’nin dünyasında enteresan çok fazla karakter var. Örneğin Hobbs and Shaw filminden sonra Eiza González’in Madame M’i ve birlikte çalıştığı kadın kiralık katiller hakkında bir dizi olduğunu hayal edebiliyor musun? Bence harika olurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız Hızlı ve Öfkeli ‘nin bu bağlamda bazı adımları var ancak ilk aşamada hayata geçirilen Netflix’te ekrana gelecek bir animasyon dizi projesi. İleride daha farklı fikirlerin gerçekleştirilmesi de fazlasıyla mümkün.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw filmin fragmanı