reklamı kapat

POPÜLER

Hobbs & Shaw

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filminin en büyük sürprizi

Hızlı ve Öfkeli dünyasında geçen Hobbs & Shaw filminde hiç kimsenin beklemediği tatlı bir sürpriz yer alıyordu. Üstelik bu sürpriz aslında en başından beri fark edilebilecek büyük bir bağlantıya sahip.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Hobbs & Shaw filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Hobbs & Shaw’da kimsenin görmeyi beklediği bir isim varsa, o da Ryan Reynolds‘tı. Başarılı oyuncu filmde Ajan Locke karakterine hayat veriyordu. Hatta Locke’un Luke Hobbs ile sağlam bir geçmişi olduğu da anlaşılıyordu. Özellikle ikisinin aynı dövmeye sahip oluşu bu noktada büyük bir mesaj içeriyordu. Deadpool ile büyük üne kavuşan Ryan Reynolds normalde yan rollerde uzun süre görmeyeceğimizi düşündüğümüz bir isimdi. Artık sadece başrol olarak beyaz perdede boy göstermesini bekliyorduk. Fakat sevilen oyuncunun Hobbs & Shaw filmiyle oldukça net bağlantıları bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ryan Reynolds ve Hobbs & Shaw bağlantısı

Bu bağlantılardan ilki yönetmen koltuğunda gördüğümüz David Leitch. John Wick ve Atomic Blonde filmlerinin kamera arkasına geçen David Leitch aynı zamanda Deadpool 2’nin de yönetmeniydi. Onun elinden çıkan Hobbs & Shaw’da Ryan Reynolds’ı görmemiz aslında pek şaşırtıcı değildi. Bunun yanı sıra Reynolds yakında Netflix’in imzasını taşıyan Red Notice filminde boy gösterecek. Bu yapımda onun rol arkadaşlarından biri de Dwayne Johnson olacak. Bu noktadan baktığımızda Ryan Reynolds’ın Hobbs & Shaw ile iki büyük bağlantısı bulunuyor. Sevilen oyuncunun ekibe bu sayede dahil olduğunu tahmin etmek hiç de zor değil.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı