reklamı kapat

POPÜLER

avengers endgame

Disney+’ın Marvel hayranlarına Avengers Endgame sürprizi

Disney açısı altındaki tüm yapımları bir araya getirmeye hazırlanan Disney+’ın izleyicilere Avengers Endgame sürprizi yapmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Maalesef bu sürpriz Türkiye’deki hayranları kapsamıyor.

Bildiğiniz gibi Netflix’e rakip olmayı amaçlayan bir online platform kuruldu. Daha önce yapılan açıklamalar sayesinde Disney+ın başlangıçta beş ülkede kullanılabileceğini biliyoruz. Bunlar arasında Amerika, Kanada, Hollanda, Yeni Zelanda ve Avustralya yer alıyor. Platformun macerası önce 12 Kasım‘da Amerika, Kanada ve Hollanda’da başlayacak. Ardından Avustralya ve Yeni Zelanda ise onlara 19 Kasım‘da katılacak. Kullanıcılar üyelik için Hollanda’da 6.99 euro, Kanada ve Avustralya’da 8.99 dolar ve Yeni Zelanda’da ise 9.99 dolar ödeyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+’ın Avengers Endgame hamlesi

Tarihlerden görebildiğiniz üzere platformun bu beş ülkede kullanıma açılmasına çok az zaman kaldı. Geri sayım devam ederken The Avengers sosyal medya hesabı üzerinden enteresan bir paylaşım yapıldı. Gişe rekorları kıran Avengers Endgame, Disney+’ın ilk gününden itiberen platformda yer alacak ve hayranlar tarafından seyredilebilecek. Daha önceki duyurular dolayısıyla filmin yanında normalde DVD’lerle birlikte gelen kamera arkası görüntüleri ve silinmiş sahnelerin de platformda yer alacağı duyurulmuştu. Dolayısıyla Disney+’a üye olanlar DVD veya Blu-ray satın almadan tüm bu ayrıcalıklardan faydalanma fırsatı elde edecek.

Disney+ Türkiye pazarına giriş yapacak mı, bilmiyoruz. Henüz bu konuyla ilgili resmi bir açıklama veya dikkat çekici bir söylenti bulunmuyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi