reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3 yeni fragman

Aksiyon hiç olmadığı kadar artıyor; karşınızda yeni John Wick 3 fragmanı [İzle]

John Wick 3 ya da resmi ismiyle John Wick: Chapter 3 – Parabellum, daha önce duyurduğu gibi yeni fragmanı paylaştı. Aksiyona doymaya hazır mısınız?

John Wick 3, 17 Mayıs’ta aksiyon dolu bir filmi izleyicilerle buluşturacak. İlk iki filmi gölgede bırakmaya hazırlanan üçüncü filmin yayınlanan yeni fragmanı ise vadedilenin de üzerinde bir işle karşılaşabileceğimizi gösteriyor. Filmin ana kötüsü olarak işaret edilen Zero karakteriyle, bıçak kullanma becerilerini konuşturan John Wick, bir orduya yetecek kadar silahı da beraberinde götürmeye hazırlanıyor. Peşindeki suikastçılar ise ne korku ne de yorulmak biliyor. Wick’in yardım için sığındığı Sofia ise, bu aksiyon için pek de hevesli görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hesaplaşma

Kurşun geçirmez takım elbisesi ile Sofia’yı ziyaret eden John Wick karakterden son bir iyilik istiyor izlenimi veriyor. Motosiklet kovalamacaları, silahlar, kılıçlar, bıçaklar ve at üstünde kaçış da dahil olmak üzere aksiyonun her türlüsüyle karşılaşacağımız filmde soluksuz bir macera bizleri bekliyor. Daha önce açıklandığı gibi Zero’nun Wick’e duyduğu hayranlık da fragmanda gösteriliyor.

John Wick, ikinci filmin ardından edindiği 1 saatlik avans süre ile kaçışını başlatmıştı. Continental’dan atılan karakterimize yardım ise yine Continental cephesinden gelecek gibi görünüyor. En azından mühimmat konusunda. Başında 14 milyon dolarlık ödül bulunan Baba Yaga’yı ise devirebilecek bir suikatçı var mı hep beraber göreceğiz. Keanu Reeves’e Halle Berry’nin eşlik ettiği filmde Ian McShane, Laurence Fishburne, Asia Kate Dillon, Jason Mantzoukas, Anjelica Huston ve çok daha fazlası yer alıyor. 17 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak olan filmin yeni fragmanına haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.