reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves John Wick: Chapter 3 – Parabellum

John Wick 3 filminin ana kötüsünden ilk fotoğraf

John Wick 3 artık vizyon için gün sayıyor. John Wick: Chapter 3 – Parabellum ismiyle gelen filmin ana kötüsünden ilk fotoğraf paylaşıldı.

Keanu Reeves, mayıs ayında John Wick 3 filmiyle bir kez daha beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. İsmi John Wick: Chapter 3 – Parabellum olarak açıklanan filmde kahramanımız büyük bir kovalamacanın başrolü oluyor. İkinci filmin sonunda başındaki 14 milyon dolarlık ödülle kaçmaya başlayan kahramanımız Continental’in de desteğini kaybetmişti. Ödülün peşindeki tüm suikastçılar John Wick’i indirmek için harekete geçerken filmin ana kötüsü de kendini gösterdi. Mark Dacascos‘un hayat verdiği Zero isimli karakter, Wick’in uğraşması gereken esas isim olmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick 3

Wick’e saygı duyuyor

Zero karakterinin ilk görseli ise Empire tarafından paylaşıldı. Dacascos karakter için “İnanılmaz bir John Wick hayranı.” diyor. Karakterin John Wick’e saygı duyduğunu, hatta imrendiğini söyleyen Dacascos, “Karakterdeki ‘Seni öldürmek zorundayım. Ancak buna mecbur olmasaydım en yakın arkadaşın olurdum.’ hissini filmde göreceksiniz.” diyor.

17 Mayıs’ta vizyona girecek olan John Wick: Chapter 3 – Parabellum, kahramanımızın geçmişine ait bazı yeni bilgiler de paylaşmaya hazırlanıyor. Continental’den atıldıktan sonra destek için en güvendiği isme sığınmaya hazırlanan John Wick’e Sofia isimli yeni karakter eşlik edecek. Wick’le Sofia’nın bir geçmişi olduğu belirtiliyor. Sofia’ya Halle Berry’nin hayat vereceğini de ekleyelim. Geçmişte Keanu Reeves, oyuncunun çok şaşırtıcı ve etkileyici sahneleri olduğunu paylaşmıştı. Aksiyonun tam ortasına düşecek olan ikili bu beladan nasıl kurtulacak merak konusu. “Hayranlar istediği sürece yeni film çekmek isteriz.diyen yönetmen Chad Stahelski’nin açıklamasından sonra filmin finali ise ayrı bir önem taşıyor. Zira dördüncü filme açık kapı bırakması beklenen finalde olaylar nasıl toparlanacak hep beraber göreceğiz. Filmin yayınlanan fragmanına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlgili video