reklamı kapat

POPÜLER

Ip Man 4

Ip Man 4 ilk fragmanıyla Amerika’ya ders vermeye hazırlanıyor [İzle]

Dövüş sanatları efsanesi, Wing Chun ustası Ip Man, dördüncü filmiyle bir kez daha beyaz perde de temsil edilmeye hazırlanıyor.

Donnie Yen‘i başrole oturtan Ip Man serisi 2008’de hayatımıza girerek dövüş sanatlarının efsane ismini de izleyicilerle tanıştırmıştı. Bruce Lee‘nin de ustası olan Ip Man’in sinema macerasını son olarak 2015’te üçüncü filmle izlemiştik. Şimdi ise Ip Man 4 ile maceraya bir nokta konulmaya hazırlanıyor. Filmin ilk fragmanını Instagram hesabından paylaşan Donnie Yen, “Bazıları bu filme ‘Son on yılın en iyi Çin filmi’ diyor.” diyerek beklentiyi artırıyor. Filmde Donnie Yen’e ise Doctor Strange filminde de izlediğimiz Scott Adkins eşlik ediyor. Dövüş sanatlarına doyacağımız dördüncü filmde de Bruce Lee’yi canlandırmak üzere Kwok-Kwan Chan yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ip Man 4 ne anlatıyor?

Film Ip Man’i odağına alsa da bu kez olaylar Çin’de geçmiyor. Efsane Wing Chun ustası bu defa Amerika’yı ziyarete gidiyor. Amerika’daki öğrencisini ziyarete giden kahramanımız, Wing Chun okulu açarak yerel dövüş sanatları topluluğunu sinirlendiren öğrencisiyle karşılaşma yaşayacak gibi görünüyor. Fragmanın sonunda Scott Adkins ile karşı karşıya gelen Donnie Yen’in filmde Adkins ile inanılmaz bir dövüş performansı sergileyeceğini söyleyelim. Paylaşılan ilk fragmanın ilk filmlerden de sahneler içerdiğini belirtelim. Haberin üzerinden fragmanı izleyebilirsiniz. Filmin net bir çıkış tarihi bulunmasa da filmin 2019 yılı içinde yayınlanması bekleniyor.