reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Hulk’ın yıldızı Mark Ruffalo’dan Avengers 4 şakası [Video]

Marvel Sinematik Evreni’nde Hulk karakterine hayat veren Mark Ruffalo bu defa yaptığı Avengers 4 şakasıyla karşımıza çıkıyor. Kendisiyle dalga geçerek Marvel hayranlarının yüzünde kocaman bir gülümseme yaratıyor.

Bildiğiniz gibi Marvel’da sır saklama konusunda başarısız iki isim var. Mark Ruffalo ve Spider-Man’i canlandıran Tom Holland. Bu ikilinin ağzından bir şeyler kaçırmasına fazlasıyla alışkınız. Öyle ki Mark Ruffalo’nun özel gösterimde yanlışlıkla Instagram’dan canlı yayın açıp takipçilerine filmin ilk 15 dakikasını dinletmişliği bile var. Yani onun bir pot kırması artık kimseyi şaşırtmıyor. Bu durumun farkında olan oyuncu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon‘a konuk oldu. Burada kendisiyle dalga geçti.

Önceden planlanan bu röportajda Jimmy Fallon ona Avengers 4 filminin adını soruyor. Başta bir şey söylemek istemeyen oyuncu daha sonra filmin adını açıklıyor. Elbette biz ağzından çıkan sözleri duyamıyoruz. Ardından Fallon şansını biraz zorlayıp filme dair bir şeyler anlatmasını istiyor. Mark Ruffalo da finalde Hulk karakterinin başına gelenleri detaylı bir şekilde anlatmaya başlıyor. Biz duyamasak da bu detaylar giderek can sıkıcı bir hal alınca Jimmy Fallon tarafından durduruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendisiyle barışık biri olan Mark Ruffalo‘nun bu eğlenceli anlarını haberimizin girişindeki videoda bulabilirsiniz. Fazlasıyla merak ettiğimiz Avengers 4’ün 3 Mayıs 2019‘da vizyona girmesini bekliyoruz. Bakalım çok konuşulan bu filmin adı ne zaman açıklanacak?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı