reklamı kapat

POPÜLER

DUO hoparlörlü pikap

Ayrılabilir kablosuz hoparlörlü pikap: DUO [Video]

Kickstarter yenilikçi ürünleri kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Fon desteği toplama platformu Kickstarter üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulan kablosuz hoparlörlü pikap seti, DUO adını taşıyor.

DUO, Bluetooth hoparlör ve pikap deneyimini bir arada sunuyor. DUO, hibrit tasarımı sayesinde geleneksel bir plak çalar fikrini kompakt ve çok işlevli bir sisteme dönüştürüyor. Cihazda pikap ve hoparlör bir arada kullanılabileceği gibi hoparlörü ayrı olarak da kullanmak mümkün. Qualcomm CSR8670 yongasına sahip olan cihaz, aptX Bluetooth sıkıştırma protokolüne destek veriyor. DUO, 48 kHz’ye kadar örnekleme hızını ve 24 bit’e kadar örnek çözünürlüklerine sahip yüksek tanımlı sesi destekliyor. DUO’nun kompakt 3,2 inç (80 mm) çaplı plakası standart bir döner tabla büyüklüğünün sadece 1/4’ü kadardır. Yavaşlama kemeri tasarımı ve dönüş stabilizasyonu, kayıttaki titreşimleri en aza indiriyor. İyi bir ses kalitesi için Audio-Technica AT3600L kartuşun yer aldığı cihazın sarı, turuncu ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeceği bulunuyor. 2,5 kilogram ağırlığındaki DUO, Bluetooth 4.2 bağlantısıyla mobil cihazlarla iletişim kurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pikapın fiyatı ne olacak?

Üretim için gerekli 20 bin dolarlık fon desteğini çoktan geride bırakan proje şimdiye kadar 35 bin dolar fon desteği topladı. İlk sevkiyatı bu yılın aralık ayında gerçekleşecek olan DUO’nun fiyatı ise 229 dolar olacak. Kablosuz hoparlörlü pikap DUO’ya ait videoyu haberin girişinden izleyebilirsiniz.