reklamı kapat

POPÜLER

Sony PS-LX310BT
Sony PS-LX310BT
Sony PS-LX310BT

Nostaljiyi günümüz teknolojisiyle buluşturan kablosuz pikap: Sony PS-LX310BT

08 Ocak 2019

Sony, yeni pikap modeli PS-LX310BT’yi CES Fuarı’nda tanıttı. PS-LX310BT, plak koleksiyonunuzu kablosuz hoparlörler üzerinden oynatmak için Bluetooth bağlantılı, kablosuz bir pikaptır.

Sony’nin yeni kablosuz pikapı istenirse stereo sistemlere kablolarla bağlamak da mümkün. Pikap, sağlam alüminyum konstrüksiyonlu yeni bir ton koluna sahip. LX310BT, üstün ses dengesi için alüminyum bir kalıp plakasını bünyesinde barındırıyor ve titreşim sönümleyici kayma matı ile birlikte, müziğin daha net çalınmasını sağlıyor. Kalın ve sağlam bir toz kapağı, hoparlörlerin akustik basıncını susturuyor, bu da daha iyi stabilite, daha az bozulma ve zeminde üstün çalma deneyimi sağlıyor.

LX310BT, dahili Bluetooth vericisinin eklenmesiyle dinleme özgürlüğünü kablosuz cihazlara taşıyor. Otomatik çalma özelliğine sahip pikap, ton kolunu otomatik olarak indirebiliyor ve müziğin çalmasını sağlıyor. Kablolu bağlantı tercih edenler için pikap, müziğin kolayca çalınması için doğrudan ses sistemine takılan bir ses kablosu bağlantısı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony PS-LX310BT’nin satış fiyatı ne olacak?

Sony PS-LX310BT bu yılın ilkbahar aylarında piyasaya sunulacak. Cihazın yurt dışındaki satış fiyatı ise yaklaşık 200 dolar olacak. Sony pikabın Türkiye’deki satış fiyatı henüz belli olmasa da 1.000 TL’nin üzerinde satılacağını şimdiden söyleyebiliriz. Sony pikapın Türkiye satış fiyatı açıklandığında sizlerle paylaşacağımızı belirtelim, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Duo pikapın tanıtım videosu