reklamı kapat

POPÜLER

Klipsch’ten tak çalıştır pikap seti: The Music Crate

Kim bir pikap sahibi olmayı istemez ki… Ancak birçokları için pikap sahibi olma hevesiyle başlayan süreç hüsranla sonlanıyor. Çünkü çok fazla marka seçeneği, bir o kadar fazla bileşen ve hayal bile edilemeyecek kadar geniş bir fiyat aralığı var. En basit haliyle iyi müzik için; iyi bir pikapla –elbette iyi bir iğneyle– birlikte iyi bir amplifikatöre ve iyi bir hoparlör setine ihtiyacınız var. Klipsch tam da bu kafa karışıklığını ortadan kaldıracak hepsi bir arada seti The Music Crate‘i tanıttı.

Setin içinde Klipsch‘in ödüllü Reference R-15PM hoparlörleri ve Pro-Ject Audio Klireftt pikap yer alıyor. Preamplifikatöre sahip pikap ve aktif hoparlörler sayesinde ekstra bir amplifikatör almanız gerekmiyor. Kitin içerisinde ayrıca Ortofon kartuş ve elbette gerekli kablolar da yer alıyor. Seti aldıktan sonra tek yapmanız gereken kurulumu yapıp kaliteli müziğin keyfine varmak.

music-crate
Kutu içerisinden çıkan Reference serisi R-15PM hoparlörleri ayrıca televizyonunuz, bilgisayarınız veya kablosuz cihazlarınızla da kullanabilirsiniz. Uzaktan kumandayla gelen hoparlörler, Bluetooth bağlantı desteğinin yanı sıra, analog bağlantılar için RCA, dijital bağlantılar için optik ve USB girişine de sahip.

Klipsch The Music Crate setinin yurt dışı fiyatı yaklaşık 1.450 dolar.