reklamı kapat

POPÜLER

Dijitale kayıpsız ses aktaran kablosuz pikap

Her şeyin dijitale kaydığı günümüzde pikaplar direnmeye devam ediyor. Hatta direnmenin de ötesinde, Spotify ve YouTube gibi online devlerini bile geride bırakmayı başarıyor. Hal böyle olunca pikap üreticileri de nostalji sevdalıları için farklı alternatifler geliştirmeye devam ediyor. TRNTBL da son zamanlarda rastladıklarımızın en iyisi.

Meşhur pikap üreticisi VNYL’in ürettiği TRNTBL isimli cihaz, şık tasarımının dışında analog ve dijitali bir araya getirmesiyle dikkat çekiyor. Geleneksel plak çalma özelliğinin yanında TRNTBL bağlanabilirlik özellikleriyle fark yaratıyor. VNYL, cihazın Sonos, AirPlay ve Bluetooth cihazlarına kayıpsız ses aktarabildiğini belirtiyor. Üstelik TRNTBL bunları kablosuz olarak gerçekleştiriyor. Shazam benzeri bir özelliğe de sahip olan cihaz, çaldığı parçaları tanıyarak Spotify’da hangi parçayı dinlediğinizi arkadaşlarınıza da gösteriyor.

An itibarıyla 351 dolardan ön satışa sunulan cihaz, sahiplerine 2017 yazından itibaren teslim edilecek. Cihazın piyasaya çıktıktan sonraki fiyatı ise 420 dolar olacak.