reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4 Mark Ruffalo

Mark Ruffalo’nun açık ettiği Avengers 4 detayı doğru çıktı

Marvel filmlerinde Hulk karakterine hayat veren Mark Ruffalo‘nun aylar önce ağzından kaçırdığı Avengers 4 detayının gerçek olduğu anlaşıldı.

Avengers 4 noktasında Mark Ruffalo şaşırtmadı

Önce geçtiğimiz sene bu zamanlara doğru bir yolculuğa çıkıp, Mark Ruffalo’nun açıklamalarını hatırlayalım. Sevilen oyuncu I am Rapaport isimli bir podcaste konuk olmuştu. O süreçte Avengers Infinity War’un ardından Avengers 4 çekimleri devam ediyor. İlerleyen dakikalarda ona en çok hangi oyuncuyla çalışmaktan keyif aldığı soruluyor. O da bu soruya Tilda Swinton ve Cate Blanchett şeklinde cevap vermişti. Mark Ruffalo’nun Thor Ragnarok‘ta karşılıklı sahnesi olmasa da Cate Blanchett ile birlikte çalıştığını biliyoruz. Fakat Tilda Swinton ismini vermesi oldukça enteresan karşılamıştı. Çünkü ikilinin Avengers 4 potansiyeli dışında birlikte çalıştığı bir yapım bulunmuyor. Buradan Swinton’ın hayat verdiği Ancient One‘ın geri döneceği sonucu çıkartılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdi bu detay yapımcılardan Michael Grillo‘nun sarf ettiği bir cümleyle netlik kazanmış oldu. Austin Film Festivali’ne katılan yapımcı “Tilda Swinton geldiğinde tek bir günlük boşluğu vardı” dedi. Böylece onun Avengers 4‘te ufakta olsa bir rolü olduğu kesinleşmiş oldu. Ancient One’ın hikayeye nasıl bir derinlik katacağı ise büyük merak konusu.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları