reklamı kapat

POPÜLER

Vivo APEX 2019 akıllı telefon

Karşınızda ilk taslak tasarımı ve videosuyla Vivo APEX 2019 [İzle]

Tasarımıyla büyük merak uyandıran Vivo APEX 2019 için kısa bir resmi tanıtım videosu yayımlandı. Aynı zamanda model için bir taslak tasarım da çıktı.

Sık sık gündeme gelen The Waterdrop kod adlı Vivo APEX 2019, sürekli olarak daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip açıklamasıyla gündeme geliyor. Ancak telefon yeni yayımlanan video ve taslak tasarıma göre standart bir gövde yapısı kullanıyor. Ön tarafı gibi arka bölümünün de kavisli olacağı görülen telefon, bu açıdan farklı değil ama şık ve modern görünüyor. Oldukça ince çerçeveleri bulunan cihaz, bir ekran çentiğine de sahip değil. Ön kamerasının nerede olduğu henüz bilinmeyen telefon, burada sürgülü bir mekanizma kullanıyor olabilir deniyor. Birçok kaynak ve kişi tarafından metal sabuna benzetilen telefon, bünyesinde bir port taşımıyor deniyor. Yani cihazda bir 3.5 mm kulaklık girişi ve şarj portu yer almıyor. Şarj için sadece kablosuz şarj sunulacak gibi görünüyor. Bu port kullanmayan yeni döneme Meizu’nun da yakında dahil olacağı biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo APEX 2019 teknik olarak gizemini koruyor

Ancak akıllı telefonun en az 6 GB RAM ve Snapdragon 855 işlemciyle gelmesi bekleniyor. Ekrana entegre parmak izi teknolojisine de sahip olacak telefon, şimdilik gelen bilgilere göre arkasında çift kamera taşıyor.