reklamı kapat

POPÜLER

Sandisk 4 TB USB bellek

Sandisk’ten depolama konusunda “yok artık dedirten” USB bellek

Depolama alanında dünyanın en büyük üreticilerinden olan Sandisk, CES 2019’da gerçekten “yok artık dedirten” USB bellek modelini tanıttı.

CES 2019’un en ilginç duyurularından birisine kesinlikle Sandisk imza attı. Çünkü firma tam 4 TB depolama kapasitesi bulunan USB bellek modelini görücüye çıkarttı. Beklendiği üzere normal belleklerden biraz daha büyük olan ürün, yine de cebinizde rahatsız olmadan taşıyabileceğiniz kadar kompakt yapıda. Alanda gelinen son noktayı gözler önün seren 4 TB USB bellek modeli, bağlantı tarafında USB-C kullanıyor. Alüminyum bir kasasının olduğu görülen ürünün yazma ve okuma hızları hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere bu konuda çok hızlı olmayacak model, birim alana sığdırılan depolama konusunda nefesleri kesiyor. Büyük olduğu için USB-C kablosu gövdesinden çıkabilen ürün, bu yıl içerisinde resmi olarak detaylandırılacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sandisk, 4 TB USB bellek modelini kaça satacak?

Şimdilik açıklanan bir bilgi bulunmuyor. Ancak 2 TB belleklerin 1.000 doları geçtiği belirtiliyor. Bu açıdan bu modelin 2.000 dolar bandına yaklaşacağı ve hatta geçebileceği dahi tahmin ediliyor. Bu kadar büyük kapasiteye sahip bir belleğe ihtiyaç duyuyor musunuz?

İlginizi Çekebilir

Fuarda tanıtılan bir başka ilginç ürün özelleştirilebilir tuşlara sahip klavye