reklamı kapat

POPÜLER

wattozz

Yerli elektroşok cihazı Wattozz’un tanıtım videosu [İzle]

Uzaktan etkili kablolu elektroşok silahı Taser’e, üretimi bitirilen yüzde 100 yerli ve milli enerji silahı Wattozz rakip oldu. ABD’li rakibine kıyasla çok üstün özellikler taşıyan, Dünya’da çığır açacak silahın videoları basına servis edildi! Milli Wattozz Silahımızın Amerikanın Taser Silahının 25 yıllık tekelini kırıp Dünya piyasasında hakimiyet kurmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Türk yapımı silah kablosuz olarak geliştirildi!

ABD menşeili Taser silahı, eskiyen kablo teknolojisi ile ciddi yaralanmalara sebep olduğu gerekçesiyle son yıllarda çok tartışılıyordu. Uluslararası Af Örgütü’nün raporlarında da Taser’ın ciddi yaralanmalar oluşturduğu onlarca vaka bulunuyor. Söz konusu tabancanın aksine kablosuz olarak üretilen ve fazlasıyla üstün özelliklere sahip olan Türk yapımı enerji silahı Wattozz tüm Dünyanın dikkatini üzerine çekti.
Taser silahıyla hedef alınamıyordu. Eskiyen kablo teknolojisi nedeniyle Taser silahını kullanmak çok fazla risk içeriyor, silahtan çıkan kablolara bağlı iki adet dart iğnesi havada 50 cm ve üzeri açılım yarattığı için doğru yere hedef almak mümkün olmuyordu. Bu yüzden ciddi yaralanmalar kaçınılmaz hale geliyordu. Türk mühendisler Wattozz silahında kablo sistemini tamamen ortadan kaldırdı ve böylelikle istenilen noktaya ateş edilmesi mümkün kılındı.

Enerji silahı, rakibine kıyasla uygun bir fiyattan satılıp dünya pazarında kullanıcıların beğenisine sunulacak enerji silahı tüm dünyaya Taser’ın altında bir fiyattan ücretsiz eğitim ve tam garanti desteği ile satılacak. Taser silahına kamera taktırmak için ekstra para ödeniyor Wattozzz silahında ise HD kamera dahili olarak ücretsiz mevcut. Ayrıca Taser silahının garantisi ve eğitimi de Axon firması tarafından ücret karşılığı verilmekte. Taser silahının pili şarj edilebilir değil ömrü çok kısa Milli Silahımız Wattozz ise şarj edilebilir uzun ömürlü batarya’ya sahip. Taser silahı nitrojen gazı ile çalışırken Wattozz Silahında gaz veya barut kullanılmıyor. Wattozz Silahının mermileri RF sistemi ile uzaktan kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın en iyi non-lethal silahı wattozz’un özelliklerine haberin devamından ulaşabilirsiniz

Uzaktan Kontrol Edilebilir Kablosuz Mermiler
Üst üste çift atış yapabilme özelliği
Anti Vibrasyon Sistemli Dahili HD Kamera
Yüksek Tetik Hassasiyeti
Barutsuz ve Gazsız Ateşleme Sistemi
Sessiz Ateşleme Sistemi
Dahili Hedef Lazeri ve Gece Aydınlatma Işığı
Kompakt Dizayn
Ergonomik Kabze
Direkt Temas Modu
Düşük, Orta ve Yüksek olmak üzere ayarlanabilir 3 Farklı Elektroşok Seviyesi
Şarj edilebilir Uzun Ömürlü Batarya
Opsiyonel İnsan Sesli Uyarı Sistemi
Opsiyonel Dataport Veri Bilgi Sistemi
Albayraklar Savunma firması tarafından üretilen silah tüm Dünya’ya distribütörlükler verilmek suretiyle dağıtılacak.

İlgili video

Yerli elektroşok cihazı Wattozz