reklamı kapat

POPÜLER

venom avengers tom hardy

Tom Hardy’nin Venom ve Avengers isteği

Başrolünde Tom Hardy’nin yer aldığı Venom‘un vizyona girmesine az bir zaman kaldı. Bu süreçte yapılan röportajlar sayesinde enteresan bilgiler ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de Avengers ile bağlantılı.

Bildiğiniz gibi Venom, Marvel Sinematik Evreni‘nden bağımsız bir hikaye olacak. Bunun sağlanabilmesi için senaryonun Spider-Man ile hiçbir şekilde bağlantı kurmayacağı tahmin ediliyor. Paylaşılan tanıtımlar da Örümcek Adamsız bir orijin hikayesi seyredeceğimize işaret ediyor. Buna rağmen hayranların büyük bir kısmı ufak bir sahneyle de olsa Tom Holland‘ı filmde görmeyi arzu ediyor. Bu sayede onun Avengers’ın koca dünyasına katılabilmesi için bir kapı açılmış olacak. Görünen o ki Tom Hardy de bu fikre sıcak bakıyor. Onun bu konudaki yorumları MTV‘nin gerçekleştirdiği röportajla ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Venom yetişkinlere hitap eden vahşet, kan ve cinsellik sahnelerine yer vermeyecek. Aksine daha genel bir kitleye hitap etmeyi tercih edecek. Tom Hardy bu durumdan bahsederken tercihin Avengers ile bağlantı kurmaya kapı açtığına da değindi. Kendisinin Marvel dünyasına dahil olmaktan şikayetçi olmayacağını, gerekli anlaşmalar sağlandıktan sonra bu bağlantıyı kurmak için doğru insanlara sahip olduklarını söyledi. Ardından “Tabii bu karar bana kalmış değil” diye de ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası eğer Venom, MCU’ya bağlanacaksa, bunun klasik Spider-Man hikayesiyle yapılması çok daha makul olurdu. Bu saatten sonra iki dünyanın nasıl bağlanabileceğine dair net bir fikrimiz yok. Öte yandan Marvel da bu konuda pek istekli görünmüyor.

İlginizi çekebilir

Venom fragmanı