reklamı kapat

POPÜLER

Bir canavarın göz dolduran değişimi: Harley-Davidson Scrambler A-15 [Video]

Avustralya merkezli bağımsız bir tasarım garajı tarafından hayata geçirilen proje son zamanlarda karşınıza çıkmış en iddialı özel yapım motosiklet olma konusunda fazlasıyla iddialı.

Hemen her sınıfta ürettiği modeliyle başlı başına ilgi odağı olmayı başarmış olan Harley-Davidson’un motosikletleri üzerine yapılan özel çalışmalar da kısa sürede bir o kadar ilgi odağı haline geliyor. Bağımsız tasarım ve performans garajları tarafından hayata geçirilen projeler motosiklete fabrika çıkışında farklı proje sonunda farklı bir karakter katıyor. Avustralya‘nın Melbourne kentinde yaptığı projelerde adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Gasoline Motor‘un karşımıza çıkarttığı son proje vintage tasarıma ilgi duyan hiçbir motosiklet tutkunlarının kayıtsız kalamayacağı bir ürünü gözler önüne seriyor.


Harley-Davidson Scrambler A-15 adıyla hayata geçirilen projenin mekanik altyapısında 1200cc‘lik bir makine yatıyor. Bu zamana kadar gördüğümüz en etkileyici custom Scrambler projelerinden birisi olan A-15’te kamuflaj ağırlıklı bir renk tercih eden geliştirme ekibi geriye kalan kısımlarda noktasal olarak tamamlayan deri koltuk ve gidonlara yer veriyor. Motosikleti zorlu yol koşullarında da kullanma imkanı sağlayan özel lastiklerin eklenmesiyle birlikte bir anlamda arazi motosikleti haline de gelen A-15’i satın almak içinse ekiple iletişime geçmek gerekiyor. Gasoline Motor ekibinin Harley-Davidson başta olmak üzere birçok önemli marka ve sınıf üzerinde yaptığı projelerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO