reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

venom

Tom Hardy’li Venom’a şiddet ayarı

Normalde Spider-Man dünyasının önemli karakterlerinden biri olan Venom yakında kendi solo filmine kavuşuyor. Tom Hardy’nin boy göstereceği bu projeye korku ve şiddet öğeleri açısından ayar çekildiği ortaya çıktı.

Advertisement

Variety’nin haberine göre Sony, Venom’um ileride Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil edilme ihtimalini göz önünde bulunuyor. Bu yüzden de korku ve şiddet noktasında sınırları çok aşmaması, 18+ seviyesine gelmemesi sağlanıyor. Böylece hem filmin izleyici kitlesi daha geniş olacak, hem de ileride Venom ve Spider-Man’i bir arada görmek mümkün hale gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız Venom‘un adı şimdiye kadar defalarca Marvel Sinematik Evreni ile birlikte anıldı. Fakat Marvel stüdyoları ve Kevin Feige bu karakteri MCU’ya katma konusunda pek istekli değildi. Sony’nin tüm çabalarına rağmen istenen ortaklık elde edilemedi. Buna rağmen stüdyo tüm ihtimallere açık olmayı tercih ediyor gibi görünüyor. Öte yandan şiddet, kan ve korku öğelerinin yoğun olması hikayeyi 18+ bir hale getiriyor. Bu da filmi sinemada izleyebileceklerin sayısını ciddi oranda azaltıyor. Yani bu karar gelecekte MCU’ya dahil olmanın yanında gişe başarısını artmak için de alınmış gibi görünüyor. Bakalım bunca çabanın ardından Sony Tom Hardy‘nin rol aldığı filmden istediği başarıyı elde edebilecek mi?

İlginizi çekebilir

Venom fragmanı