reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch
Samsung Galaxy Watch

En yeni akıllı saat Samsung Galaxy Watch’ın satış fiyatı belli oldu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un dün tanıttığı yeni akıllı saati Galaxy Watch, bugün merak edilen fiyat detayını da kazandı.

Unpacked 2018 etkinliği kapsamında Galaxy Note 9‘dan sonra tanıtılan Samsung Galaxy Watch, şirketin şimdiye kadar yaptığı en gelişmiş akıllı saat konumunda. Android Wear yerine Tizen işletim sistemiyle gelen saat, görebileceğiniz üzere yuvarlak tasarımı devam ettiriyor. Direkt olarak Gear S3‘ün üzerine gelen model, dediğimiz gibi bugün fiyat detayını da kazandı. Buna göre modelin yurt dışı fiyatı 42mm için 330 dolar, 46mm içinse 350 dolar seviyesinde olacak. LTE versiyonunun fiyatları halen bilinmezken, akıllı saatin Türkiye’ye eylül ayında geleceği açıklanıyor. Ancak Türkiye fiyatları da henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch hangi özelliklere sahip?

Belirttiğimiz üzere 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen saat, 1,3 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bu ekran çizilmeye oldukça dayanıklı Gorilla DX+ cam ile korunuyor. Söylendiği kadarıyla saat 470 mAh pil ile 7 güne yakın bir kullanım ömrü sunabiliyor. 60 binden fazla saat arayüzüne sahip olduğu belirtilen Samsung Galaxy Watch, olması gerektiği gibi su geçirmiyor. Nabız dahil birçok kalemde aktivite takibi yapabilen saat, artık kullanıcısına çok daha derin bilgiler sunabiliyor. Dokunmatik ekran yanında Gear S3 gibi döndürülebilen çerçeveyle kontrol edilen saat, bakıldığı zaman biraz daha minimalist görünüyor. Bu açıdan Gear S3’ü daha iyi bulanlar bulunuyor.

İlgili Video

Samsung Galaxy Note 9 tanıtım videosu