reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saatin satış fiyatı da sızdırıldı

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli için bu sefer çok merak edilen fiyat konusunda bir sızıntı yapıldı. Saat 9 farklı versiyona sahip.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat artık biliyorsunuz Galaxy Note 20 ailesi ve Galaxy Fold 2 ile beraber 5 Ağustos tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Evan Blass sayesinde tasarımı, başka kaynaklar sayesinde de teknik detayları tamamen netleşen model, ortaya çıktığı kadarıyla dokuz farklı versiyon halinde geliyor. Burada LTE destekli olanlar ve olmayanlar, renk seçenekleri ve gövde boyutları sunulan versiyon sayısını ciddi şekilde artırmışa benziyor. Peki fiyat? Evan Blass’a göre saatin fiyatı versiyona göre 400 dolardan başlayacak, 600 dolara kadar çıkacak. Şık tasarımlı akıllı saatin Türkiye’de kaça satılacağı ise henüz bilinmiyor. Ancak güncel kur ve vergiler üzerinden düşük fiyat beklememek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat için teknik detaylar

Saat 1,2 inç ve 1,4 inç ekranlar ile 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla yolda bulunuyor. 8 GB dahili depolama ile gelen akıllı saat, alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine de sahip olacak deniyor. Ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD cam ile koruyacak ve MIL-STD-810G askeri sınıf sertifikası taşıyacak denilen yeni saat, 5W manyetik şarj cihazı kullanıyor. Tansiyon, nabız ve uyku takibi özelliklerine de sahip olacağı bilinen Galaxy Watch 3, Türkiye’de de satılacak teknoloji ürünler arasında yer alıyor. 1 GB RAM taşıyan modellerin 247 mAh ve 340 mAh pile sahip olduğu da artık netleşen detaylar arasında bulunuyor. Saatin işletim sistemi ise Tizen OS 5.5 olarak geçiyor.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5