reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Golf Edition

Samsung’dan dikkat çeken yeni Galaxy Watch modeli

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı saati üzerine hazırladığı Galaxy Watch Golf Edition modelini tanıttı.

Advertisement

Unpacked 2018 etkinliği kapsamında Galaxy Note 9‘dan sonra tanıtılan Samsung Galaxy Watch, yeni bir versiyon daha kazandı. Firma kısa süre önce Galaxy Watch Golf Edition modelini lanse etti. Bu model, isminde de geçtiği üzere golf üzerine kurulmuş durumda. Golfzon Deca ile ortaklaşa geliştirilen versiyon, yüklü gelen Smart Caddie uygulaması sayesinde 60 binden fazla golf sahası hakkında detaylı bilgi getiriyor. Golf oynayanların bayılacağı model, atış hakkında bilgi verme özelliğine de sahip. Oyun için gerekli birçok konuda detaylı bilgi sağlayan Galaxy Watch Golf Edition, 46 mm için 367 dolar, 42 mm içinse 351 dolar fiyat etiketlerine sahip. Saatin satışı şu an Güney Kore içerisinde yapılıyor. Global satış hakkında ise bir açıklama bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normal Samsung Galaxy Watch hangi özelliklere sahip?

42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen saat, 1,3 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bu ekran çizilmeye oldukça dayanıklı Gorilla DX+ cam ile korunuyor. Resmi verilere göre saat 470 mAh pil ile 7 güne yakın bir kullanım ömrü sunabiliyor. 60 binden fazla saat arayüzüne sahip olan Samsung Galaxy Watch, olması gerektiği gibi su geçirmiyor. Nabız dahil birçok kalemde aktivite takibi yapabilen saat, artık kullanıcısına çok daha derin bilgiler sunabiliyor. Dokunmatik ekran yanında Gear S3 gibi döndürülebilen çerçeveyle kontrol edilen saat, biraz daha minimalist görünüyor.

İlgili Video

Samsung Galaxy Note 9 tanıtım videosu