reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2

Deadpool 2’den silinen Hitler sahnesi [Video]

Yılın en çok konuşulan işlerinden biri olan Deadpool 2‘nin silinmiş sahneleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Bunların arasında en çok Deadpool’un bebek Hitler‘le karşı karşıya geldiği sahne merak ediliyordu. Sonunda meşhur sahne internete düştü.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Deadpool X-Men dünyasının aykırı karakteri olmasıyla öne çıkıyor. Onun sarf ettiği cümleler de aldığı kararlar da fazlasıyla tartışmalı oluyor. Buna rağmen çocuklara karşı fazlasıyla merhametli bir tavrı var. Deadpool 2’de de Firefist adıyla anılan Russell’ı kurtarabilmek için elinden geleni yapmıştı. Wade Wilson‘ın bebek Hitler’le karşı karşıya geldiği sahne de karakterin özüne sadık kalıyor. Kahramanımız ona bir şey yapmaya kıyamadığı için altını değiştirmeye karar veriyor. Fakat İkinci Dünya Savaşı‘nda yaşanacakları bildiğinden işi bitirebilmesi için Cable‘ı alıp geri dönmeyi planladığını anlıyoruz. Elbette Cable ile geri döndüğü anları göremiyoruz. Bu kısım izleyicilerin hayal gücüne bırakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asıl merak ettiğimiz ise 20th Century Fox‘un çıkarttığı Disney şakası. Deadpool’un Disney stüdyolarına laf soktuğu bu anları görebilecek miyiz, işte onu bilmiyoruz. Kim bilir, belki o anlar da biri tarafından internete sızdırılır. Bahsettiğimiz silinmiş sahneyi haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.