reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2

Deadpool 2 için gelen ilk tepkilerde herkes tek bir sahneyi konuşuyor [Spoiler içermez]

Ön gösterimleri başlayan Deadpool 2 için spoilersız ilk tepkiler geldi. Film olumlu tepkiler alırken herkesin konuştuğu asıl şey ise film sonrası ek sahne olmuş gibi görünüyor.

18 Mayıs’ta vizyona girecek olan Deadpool 2’nin ön gösterimleri başladı. Hatırlarsanız dün Ryan Reynolds’ın spoiler paylaşılmaması üzerine Wade Wilson’ın ağzından yazdığı yazıyı sizlerle paylaşmıştık. Spoilersız gelen ilk yorumlar ise filmin hayli başarılı olduğunu gösteriyor. İnceleme ambargosu önümüzdeki haftaya kadar devam ettiği için detaylı incelemeler henüz yayınlanmış değil ancak spoilersız yorumlar dahi heyecanlanmaya yetiyor. Öyle ki bazı eleştirmenler “Infinty War’dan iyi” gibi hayli iddialı yorumlarda bulunmuş. Gelen ilk tepkilerde ise dikkat çekici bir ortak nokta bulunuyor. Herkes film bittikten sonra gösterilen ek sahneyi konuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Ek sahne inanılmazdı”

Deadpool 2’de bizi ne çeşit bir ucu kaçık macera bekliyor şu an tam olarak bilemiyoruz ancak görünen o ki film 113 dakikalık kesintisiz bir eğlence sunuyor. R-Rated yani yetişkinlere uygun şekilde çekildiğini hatırlattığımız filmde pek çok kanlı sahne de olacaktır elbette. Böylesine vahşi ama bir o kadar da komik olan filmin asıl konuşulan noktasının ise ek sahnesi olması merakımızı giderek artırmış durumda. Her ne kadar bu film Fox’un ellerinden çıkma olsa da Deadpool, Marvel filmlerinin jenerik sonrası ek sahne koyma geleneğini devam ettiriyor. İlk filmde de yer alan ek sahnenin ise bu kadar konuşulduğundan emin değiliz. Yeni ek sahne gelecek filmi ya da belki bambaşka bir sürprizi barındırıyor gibi görünüyor.

İlgili video

Fragman