reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War’la ilgili spoilersız ilk yorumlar: “Kıyaslanamayacak kadar efsanevi”

Avengers: Infinity War için son 3 günü adeta bekleyemiyoruz. Dün galası gerçekleşen filmin ilk yorumları ise sabırsızlığımız konusunda hiç ama hiç yardımcı olmuyor.

Öncelikle Avengers: Infinity War için spoiler tehlikesi noktasına geldiğimizi belirtelim. Film galasını yaptı ve önümüzdeki günler ön gösterimleri de gerçekleşmeye devam edecek. Bu da cuma gününden önce filmi izleyecek ve yorum yapacak onlarca insan anlamına geliyor. Cuma gününden sonra ise işler iyice zıvanadan çıkacak. Filmi ilk izleyenlerden değilseniz interneti kapatmak isteyebilir ya da buradaki spoiler savar ipuçlarını kullanarak kendinizi biraz da olsa koruma altına alabilirsiniz. Gelelim yorumlara.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Marvel’ın başyapıtı”

Filmin incelemeleri henüz yayınlanmasa da Twitter alev almış durumda. İnceleme ambargosu bugün kalkacak olan film için yapılan yorumlar ise beklendiği gibi. “Film kıyaslanamayacak kadar efsanevi” yorumu ise en çok dikkat çekenler arasında yer alıyor. Film için “Marvel Sinematik Evreni’nin en büyük pembe dizisi.” gibi övgü olarak söylenmiş ilginç cümlelerin yanı sıra spoiler vermekten çekinen izleyicilerin emojilerle dolu tepkileri de bulunuyor. DC’ye devasa bir darbe indireceğine inanılan Infinity War için “Zahmetsiz ve doğal şakalar, duygu yüklü sahneler, karakter gelişimleri… Ağzım açık kaldı.” gibi çok iddialı yorumlar da bulunuyor.

“Marvel’ın başyapıtı” gibi yorumlar da alan film 27 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı