reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

James Cameron Avengers: Infinity War

Avatar yönetmeninden hayranları çok kızdıracak Avengers açıklaması

Şimdilerde 5 filmlik Avatar planının 2. filmi üzerinde çalışan ve Terminator serisini yeniden beyaz perdeye taşımaya hazırlanan James Cameron, Avengers: Infinity War öncesi hayranları kızdıracak bir açıklamaya imza attı.

Advertisement

Bu cuma vizyona girecek olan Avengers: Infinity War öncesi, Avatar filmlerini yöneten James Cameron’dan Avengers hayranlarını kızdıracak bir açıklama geldi. Titanic ve Avatar’la gişenin adeta kralı olan, Oscar ödüllü yönetmen, Avengers filmlerinden “bıkmış” durumda. “Umuyorum ki artık Avengers filmlerinde bir doyum noktasına ulaşacağız.” diyen yönetmen sözlerini şu şekilde sürdürüyor: “O filmlerden nefret ettiğimden değil. Sadece, dürüst olun, aileleri olmayan devasa erkeklerin, iki saat boyunca öldürmeyi makul kılacak şeyler yapması ve bu sırada şehirleri mahvetmesinden başka anlatacak hikayeler de var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Süper kahraman filmlerinden bıkmışlık

Cameron her ne kadar “Avengers filmleri” dese de, ikinci cümlesiyle beraber bu tabiri tüm süper kahraman filmleri için kullandığı anlaşılıyor. Yani ünlü yönetmenin özellikle Avengers’tan değil, Marvel ve DC’nin gişedeki süper kahraman yarışından bıktığı görülüyor. Cameron’un bu çıkışı hayranlar arasında nasıl tepki görecek merak konusu.

Ünlü yönetmen yazının başında da dediğimiz gibi şimdilerde toplam 5 filmden oluşacak olan Avatar serisinin ikincisi için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu yıl çıkması beklenen Avatar 2 içinse, tarihlerin Aralık 2020’ye kaydırıldığı söyleniyor. Diğer üç filmse sırasıyla 2021, 2024 ve 2025 için planlanıyor. Bu sırada Cameron’un yeni Terminator’üyle ilgili ilk detaylara da buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı