reklamı kapat

POPÜLER

Venom 2

Venom 2 setinden sızan Woody Harrelson’ın Carnage tarzı

İlk filmin 2018’deki başarısından sonra merakla beklenen Venom 2, setten yeni bir sızıntıyla gündemde. Woody Harrelson’ın Carnage tarzı göründü.

Tom Hardy başrolündeki Venom 2, heyecanla beklenen Sony yapımlarından biri. Sony’nin Spider-Man’siz “örümcek evreni” kurma çabasındaki ilk adım olan filmin 2018’de en çok gişe getiren filmler listesine girmesinin ardından ikinci film de merakla bekleniyordu. Elbette şimdilerde Jared Leto’lu Morbius’un da yolda olduğu düşünülünce bu filmin sunacakları ayrı bir önem kazanmış oldu. İlk filmin sonunda Venom’un Carnage ile tanışmasının ardından bu filmin odak noktasının ikili arasında olacağını biliyorduk. Carnage cephesindense yeni set fotoğrafları geldi. Woody Harrelson‘ın yeni Carnage tarzı kendini gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Venom 2, odak ışıklarını Carnage’a çeviriyor

İlk filmin sonunda hapis halde kıvırcık dağınık saçlarla gördüğümüz Carnage, yeni set fotoğraflarında kırmızı Hawaii tişörtü ve kısaltılmış saçlarıyla dikkat çekiyor. Neredeyse simbiyotun uzantısı diyeceğimiz öne doğru hafif kahkülleri ise dikkatlerden kaçmıyor. Elbette asıl merak ettiğimiz nokta ise tam Carnage dönüşümü. Ancak onu fragmanda görebileceğiz gibi.

Venom 2’nin yönetmen koltuğunda Andy Serkis’in oturduğunu da hatırlatalım. Serkis filmden önce Lethal Protector çizgi roman serisiyle yönetmenliğini duyurmuştu. Bu filmde Venom’un tüm “vahşi” yapısına karşın içindeki koruyucuyu göreceğiz gibi görünüyor. Lethal Protector her ne kadar Carnage’la alakalı olmasa da Venom’un insanların gördüğünden farklı olan tarafını ortaya çıkaran bir mini seri olmuştu. Film 2 Ekim‘de vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Zombileri orta çağa götüren Netflix dizisi 2. sezona hazır