reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Plus vs Apple iPhone Xs Max

Galaxy Note 10 Plus ve iPhone Xs Max düşme testinde karşı karşıya [İzle]

Samsung Galaxy Note 10 Plus ve Apple iPhone Xs Max, yayımlanan bir video ile düşme testinde karşı karşıya getirildi. İşte sonuç;

Türkiye’de 11.399 TL‘ye satılan Galaxy Note 10 Plus ile 10.799 TL‘ye satılan iPhone Xs Max karşılaştırılmaya devam ediyor. Bu sefer yapılan test, modellerin gövde sağlamlığına odaklanıyor. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz test, modellerin farklı düşme denemelerinde nasıl performans gösterdiğini gözler önüne seriyor. Ön ve arkaları cam olan telefonlar, beklendiği gibi düşmeye karşı oldukça hassas durumda. Ön ve arka camları kolay şekilde kırılabilen telefonlar, bu açıdan mutlaka güzel bir kılıfa ve ekran filmine ihtiyaç duyuyor. Ciddi şekilde darbe alsalar da çalışmaya sorunsuz olarak devam edebilen amiral gemileri, genel gövde sağlamlığı açısından hiçbir sorun yaşatmıyor. Genel sonuçta bu kontrollü testin galibi Galaxy Note 10 Plus olurken, iPhone Xs Max de çok geride kalmıyor. Bu test her iki modelin de çok dikkatli kullanılması gerektiğini gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note 10 Plus ve iPhone Xs Max, geçen hafta pil testinde karşı karşıya gelmişti

Yapılan test kapsamında iPhone Xs Max 5 saat 48 dakika açık kalabilmiş, Note 10 Plus ise 7 saat 2 dakika gibi çok daha iyi bir süre yapmıştı. Genel olarak oldukça dikkat çeken Note ailesinin en yenisi, kamera konusunda da öne çıkıyor. Telefon şu an Huawei P30 Pro’nun önünde DxOMark lideri olarak oturuyor.