reklamı kapat

POPÜLER

Robert Downey Jr. Avengers 4’ün büyük gizemini açık etti

Bizler daha Avengers: Infinity War’u izleyemedik ancak yıldız oyuncular Avengers 4’ün çekimlerine çoktan başladı. Robert Downey Jr merakla takip edilen çekimlerden oldukça basit bir fotoğraf paylaştı. Fakat bu kare aslında Avengers 4’e dair önemli bir spoiler içeriyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers 4 filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Avengers: Infinity War ile uzun zamandır beklediğimiz Thanos sonunda kanlı canlı olarak karşımıza çıkacak. Bu da Avengers ekibinin şimdiye kadarki en zorlu mücadelesi olacak. Sırf bu yüzden bile Avengers: Infinity War’da pek çok kahramanın hayata gözlerini yumacağı tahmin ediliyor. Başta ise Marvel ile anlaşması bitmek üzere olan oyuncuların yer aldığı düşünülüyor. Robert Downey Jr ise paylaştığı fotoğrafla Avengers 4’te göreceğimiz dört kahramanı duyurmuş oldu.

Sağ kalanlar ortaya çıktı

Dışarıdan baktığınızda bu kare setteki sandalyelerin yer aldığı bir fotoğraf gibi görünüyor. Fakat sandalyelerin üzerinde Scott Lang, Natasha Romanoff, Steve Rogers ve Tony Stark isimlerini görüyoruz. Bu da Avengers 4’te Ant-Man, Black Widow, Captain America ve Iron Man’in sağ olacağı anlamına geliyor.

Robert Downey Jr’ın paylaştığı bu spoiler içeren fotoğrafı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

New flick, new short chair. #lumbarsupport #marvel #bts

A post shared by Robert Downey Jr. (@robertdowneyjr) on