reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition
Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition
Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition

En güçlü versiyon Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition satışa çıkıyor

Xiaomi, hatırlarsınız kızaklı akıllı telefon Mi Mix 3 ile beraber Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition modelini de tanıtmıştı. İşte bu özel versiyon sonunda satışa çıkıyor.

Standart versiyon ile aynı etkinlik kapsamında lanse edilen Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition, 21 Aralık tarihinde Çin’de satışa çıkıyor. Ancak bu modeli Çin’de bile satın almak pek kolay olmayacak gibi görünüyor. Çünkü telefondan sadece 500 adet satılacağı söyleniyor. Çin pazarı için çok ama çok ufak olan bu rakam, modelin saniyeler içerisinde tükenecek beklentisi oluşturuyor. Yaklaşık olarak 720 dolar satış fiyatına sahip telefonun, ilerleyen dönemde daha fazla üretilip üretilmeyeceği ise bilinmiyor. Peki bu model neden önem arz ediyor? Çünkü bu versiyon normal Mi Mix 3’ten farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition

Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition

Gücünü Snapdragon 845 işlemciden alan seramik gövdeli bu özel versiyon, 6,39 inç 2340×1080 piksel AMOLED ekrana sahip. Arkasında 12 + 12 megapiksel çiftli kamera taşıyan model, önünde ise 24 + 2 megapiksel kamera kurulumu taşıyor.

İlginizi çekebilir

Normal model için çıkan son videolardan