reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S

Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S için sevindiren kamera haberi

Çin’in parlayan yıldızı Xiaomi‘nin kurucu ortağı, yeni akıllı telefonları Mi Mix 3 üzerinden Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S sahiplerine müjdeli bir haber verdi.

Resmi olarak karşımıza çıkan Xiaomi Mi Mix 3, 2018’in en çok dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. Özellikle detaylarına aşağıda yer verdiğimiz özel Palace Museum Edition sürümüyle dikkat çeken telefon, biliyorsunuz kamera konusunda da oldukça iddialı. Ancak burada telefonun Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S ile aynı kamera donanımları üzerine kurulduğu belirtiliyor. DxOMark’a göre iki telefondan da daha iyi olan Mi Mix 3, farkını yazılımsal olarak koyuyor deniyor. İşte burada müjdeli bir haber var. Şirketin kurucu ortağı Lei Jun, Mi Mix 3 ile sunulan fotoğraf performansının Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S modellerine de geleceğini duyurdu. Bunun için bir yazılım güncellemesi hazırlayan firma, bu modellerin sahiplerini oldukça mutlu edecek gibi görünüyor. Güncellemenin ne zaman verileceği ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition

Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition

Detaylarına yukarıda ulaşabileceğiniz normal Mi Mix 3 ile aynı etkinlikte lanse edilen Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition, çok özel bir model. Bu versiyon, normal Mi Mix 3’ten farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip. 10 GB RAM + 256 GB depolamalı bu versiyon için kişilerin yaklaşık olarak 720 dolar ödenmesi gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Model için çıkan son videolardan