reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3 Xiaomi Mi 8 Mi Mix 3

Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S modellerine beklenen Mi Mix 3 özelliği geldi

Kısa süre önce Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S sahiplerine sevindiren bir Mi Mix 3 müjdesi vermiştik. İşte kamera odaklı bu müjde sonunda gerçeğe dönüştü.

Resmi olarak açıklandığı kadarıyla Xiaomi Mi Mix 3, Mi 8 ve Mi Mix 2S aynı kamera donanımı üzerine kuruluyor. Bu yüzden de firma modelleri kamera performansı konusunda eşitlemek istiyor. İşte bu konuda önemli bir adım atılmış durumda. Çin’de kapalı betaya açılan MIUI 8.11.8 sürümü, Mi 8 ve Mi Mix 2S modellerine Mi Mix 3’ün Night Scene kamera modunu getiriyor. Bu mod sayesinde kişiler düşük ışıklı yerlerde ya da akşam saatlerinde çok daha temiz / detaylı fotoğraflar elde edebiliyor. Bunun için birden fazla fotoğraf çekilerek bir araya getiriliyor ve yapay zeka ile temiz sonuçlar sağlanıyor. Aynı zamanda Mi 8 Explorer Edition sürümüne de geldiği belirtilen destek, gerçekten güzel görünüyor. Özelliğin global olarak herkese geleceği zaman henüz bilinmiyor. Ancak firmanın kullanıcıları çok fazla bekletmeyeceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 sektörün önemli modellerinden

Kızaklı yapıya sahip olan telefon, gerçekten dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Avrupa pazarına resmi olarak gelen telefonun, Türkiye’de de satılacağı biliniyor. Çentik kullanmadan çerçevesiz telefon yapmanın tek yolu şimdilik kızaklı sistemlerden geçiyor. Mi Mix ailesinin en yenisi Honor Magic 2 ve Lenovo Z5 Pro modelleriyle mücadele ediyor.

İlginizi Çekebilir

İşte çift ekranlı Nubia X