reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 2S, Mi 8 ve Mi 8 Explorer Edition'a sevindiren Mi Mix 3 özelliği

Xiaomi Mi Mix 2S, Mi 8 ve Mi 8 Explorer Edition’a sevindiren Mi Mix 3 özelliği

Xiaomi satışa sunduğu telefonları desteklemeye devam ediyor. Mi Mix 2S, Mi 8 ve Mi 8 Explorer Edition’a sevindiren bir Mi Mix 3 özelliği geliyor.

Xiaomi Mi Mix 3, bildiğimiz kadarıyla Mi 8, Mi 8 Explorer Edition ve Mi Mix 2S ile aynı kamera donanımı üzerine kuruluyor. Bu yüzden geçtiğimiz günlerde konuşan şirketin kurucu ortağı Lei Jun, Mi Mix 3 ile sunulan fotoğraf performansının Xiaomi Mi 8 ve Mi Mix 2S modellerine de geleceğini müjdeliyor. Bir yazılım güncellemesi ile yapılacak bu adım, bünyesinde Night Mode özelliğini de getirecek gibi görünüyor. Şu an sadece Mi Mix 3‘de yer alan bu özellik, çok yakın zamanda Mi 8, Mi 8 Explorer Edition ve Mi Mix 2S modellerinde de aktif olarak kullanılabilecek. Bu mod sayesinde kişiler düşük ışıklı yerlerde ya da geceleyin çok daha temiz (Kumlama açısında) fotoğraflar elde edebiliyor. Bunun için birden fazla fotoğraf çekilerek bir araya getiriliyor ve yapay zeka ile temiz sonuçlar sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 Palace Museum Edition normal modelden daha çok dikkat çekiyor

Mi Mix 3 Palace Museum Edition, Mi Mix 3’ten farklı olarak tam 10 GB RAM ile geliyor. Mavi renkli kasa üzerine kurulan bu özel sürüm, Palace Museum ile ortaklaşa geliştirilmiş. Tasarımsal olarak farkını efsanevi Xiezhi’nin yer aldığı logosuyla koyan Mi Mix 3 Palace Museum Edition, normalden daha dolu bir kutu içeriğine ve özel bir arayüz temasına da sahip.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefon modeli